Воскресенье, 26.06.2022, 01:36
Офіційний сайт Аджамської сільської ради
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Guest | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Total of answers: 552
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Контактна інформація

(0522) 311-439
(0522) 311-388
27620 Кіровоградська обл.,
Кропивницький район, с. Аджамка, вул. Центральна, буд. 65

 ІV. РІШЕННЯ РАДИ. ПРОЦЕДУРА ГОЛОСУВАННЯ

 1.Рішення ради приймаються простою більшістю голосів від загальної кількості обраних депутатів, крім випадків, передбачених Законом "Про місцеве самоврядування в Україні" та цим регламентом.

Рішення ради по процедурних питаннях приймаються простою більшістю присутніх на сесії депутатів.

2.Рішення підписуються головою, у разі його відсутності-секретарем ради, а у випадку передбаченому п.3.7.-депутатом ради, який головував на її засіданні.

3.Рішення ради набувають чинності з моменту їх прийняття, якщо не встановлено іншого строку введення їх у дію.

4.Рішення сесії повинні мати порядковий номер і дату.

5.Рішення приймаються відкритим голосуванням. У випадках, передбачених законодавством, цим регламентом, а також за окремою ухвалою сесії, може проводитися поіменне або таємне голосування.

6.При поіменному голосуванні лічильною комісією складаються списки депутатів, які голосували "за", "проти" або "утримався" і результати передаються головуючому.

7.При таємному голосуванні до бюлетеня по виборах посадових осіб ради включаються всі висунуті кандидатури в алфавітному порядку.

Членами лічильної комісії кожному депутату видається один бюлетень, згідно зі списком і при наявності депутатського посвідчення, про що у списку робиться відмітка.

Бюлетень заповнюється в кабіні для таємного голосування.

Голосування вважається таким, що відбулося, якщо в ньому взяли участь більше половини депутатів від загальної кількості обраних депутатів ради.

При підрахунку голосів недійсними вважаються бюлетені невстановленої форми і ті, у яких залишено дві і більше кандидатури.

Дописані прізвища не враховуються.

8.Про результати голосування складається протокол, який підписується всіма членами лічильної комісії. У разі незгоди з рішенням лічильної комісії кожний член лічильної комісії має право на занесення до протоколу його окремої думки.

Голова комісії доводить до відома депутатів результати голосування, а також за наявності-окремі думки членів лічильної комісії. Після інформації лічильної комісії рада відкритим голосуванням приймає рішення про затвердження результатів таємного голосування.

У разі виявлення порушень чи помилок в організації таємного голосування за рішенням ради призначається повторне голосування.

 V. ТИМЧАСОВІ КОНТРОЛЬНІ КОМІСІЇ РАДИ

 1.Тимчасові контрольні комісії ради є органами ради, які обираються з числа її депутатів для здійснення контролю з конкретно визначених радою питань, що належать до повноважень місцевого самоврядування. Контрольні комісії подають звіти і пропозиції на розгляд ради.

2.Рішения про створення тимчасової контрольної комісії ради, її назву та завдання, персональний склад комісії та її голову вважається прийнятим, якщо за це проголосувало не менше однієї третини депутатів від загального складу ради.

3.Засідання тимчасових контрольних комісій ради проводяться, як правило, закриті. Депутати, які входять до складу тимчасової контрольної комісії, та залучені комісією для участі в її роботі спеціалісти, експерти, інші особи не повинні розголошувати інформацію, яка стала їм відома у зв'язку з її роботою.

4.Повноваження тимчасової контрольної комісії ради припиняються з моменту прийняття радою остаточного рішення щодо результатів роботи цієї комісії, а також у разі припинення повноважень ради, яка створила цю комісію.

 

 VI. СЕКРЕТАР РАДИ

 1.Секретар ради обирається за пропозицією сільського голови з числа її депутатів на строк повноважень ради та працює в раді на постійній основі.

2.Секретар ради не може суміщати свою службову діяльність з іншою посадою, у тому числі на громадських засадах, (крім викладацької, наукової та творчої роботи в позаурочний час), займатися підприємницькою діяльністю, одержувати від цього прибуток, якщо інше не передбачено законом.

3. Секретар ради:

 1) у випадках, передбачених чинним законодавством та цим Регламентом:

- скликає сесії ради;

- веде засідання ради;

 - підписує протоколи сесії Ради та її рішення;

2) організовує підготовку сесій ради та питань, що вносяться на розгляд ради;

 3) повідомляє депутатам і доводить до відома населення інформацію про час і місце проведення сесії ради, питання, які передбачається внести на розгляд ради;

4) забезпечує своєчасне доведення рішень ради до виконавців і населення, організовує контроль за їх виконанням;

5) за дорученням сільського голови координує та контролює діяльність постійних та інших комісій ради, дає їм доручення, сприяє організації виконання їх рекомендацій;

6) сприяє депутатам ради у здійсненні їх повноважень;

7) організовує за дорученням ради відповідно до законодавства здійснення заходів, пов'язаних з підготовкою та проведенням референдумів і виборів до органів державної влади та місцевого самоврядування;

8) забезпечує зберігання у раді офіційних документів, пов'язаних з місцевим самоврядуванням територіальної громади, забезпечує доступ до них осіб, яким це право надано у встановленому порядку;

9) вирішує за дорученням сільського голови або ради інші питання, пов'язані з діяльністю ради та її органів;

10) здійснює інші повноваження, що випливають із Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та цього Регламенту.

3. Секретар ради за пропозиціями відповідних комісій ради організовує планування роботи з підготовки проєктів рішень ради і, враховуючи висновки профільних комісій про готовність проектів рішень та інших актів до розгляду, вносить відповідні пропозиції на розгляд сільського голови

4. Забезпечує зберігання офіційних документів, пов`язаних з місцевим самоврядуванням сільської територіальної громади, забезпечує доступ до них осіб, яким надано право у встановленому Законом порядку;

5. Вирішує за дорученням сільського голови або ради інші питання, пов`язані з діяльністю ради та її органів.

6. Повноваження секретаря сільської ради можуть бути достроково припинені за рішенням ради.

VII.Староста

1. Староста затверджується Радою на строк її повноважень за пропозицією Аджамського сільського голови.

2. Правовий статус старости визначається Конституцією України, законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», іншими актами законодавства України,  рішеннями Аджамської сільської об’єднаної територіальної громади та цим Положенням.

3. Староста є членом виконавчого комітету Аджамської сільської ради за посадою і працює в ньому на постійній основі.

4. Староста не може суміщати свою службову діяльність з іншою посадою, у тому числі на громадських засадах, займатися іншою оплачуваною (крім випадків, визначених чинним законодавством) або підприємницькою діяльністю.

5. На старосту поширюються обмеження визначені Законом України «Про запобігання корупції».

6. Порядок організації роботи старости визначається Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», іншими законами, а також цим Положенням.

7. Староста бере участь у пленарних засіданнях ради, участь у засіданнях постійних комісій, має інші права та повноваження, визначені законодавством.

8. Староста має гарантоване право виступу на пленарних засіданнях та засіданнях постійних комісій ради з правом дорадчого голосу.

9. При здійсненні наданих повноважень староста є підзвітним, підконтрольним і відповідальним перед жителями сіл (села), інтереси яких він представляє. Староста є відповідальним перед сільською радою.

10. Староста не рідше одного разу на рік звітує про свою роботу перед жителями відповідних сіл (села) на відкритій зустрічі з громадянами. На вимогу не менше половини депутатів сільської ради староста інформує Раду про свою роботу.

11. Порядок організації роботи старости визначається Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та іншими законами, а також Положенням про старосту, затвердженим сільською радою.

 

1 2 3 4 5 6

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Июнь 2022  »
ВсПнВтСрЧтПтСб
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Друзі сайту
 • Сайт Аджамської ЗШ
 • Аджамка-Forever
 • Сайт Кіровоградської районної ради
 • Кіровоградська ОДА
 • Кіровоградська РДА
 • Корисні посилання

  invest invest invest invest
  Copyright MyCorp © 2022
  uCoz