Пятница, 19.04.2024, 20:50
Офіційний сайт Аджамської сільської ради
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 555
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Контактна інформація

(0522) 311-439
(0522) 311-388
27620 Кіровоградська обл.,
Кропивницький район, с. Аджамка, вул. Центральна, буд. 65

3.Сесія ради

3.1.Сільська рада проводить свою роботу сесійно. Сесія складається з пленарних засідань Ради, а також засідань постійних комісій Ради.

3.2.Перша сесія новообраної сільської ради скликається сільською виборчою територіальною комісією не пізніш як через два тижні після обрання ради у правомочному складі, її відкриває голова зазначеної виборчої комісії. Він інформує Раду про підсумки виборів депутатів ради та сільського голови і визнання їх повноважень.

3.3.З моменту визнання повноважень депутатів ради нового скликання та новообраного сільського голови головує на засіданнях Ради новообраний сільський голова.

3.4. Наступні сесії Ради скликаються сільським головою.

3.5.Сесія Ради скликається в міру необхідності, але не менше одного разу на квартал, з питань відведення земельних ділянок та надання документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності - не рідше ніж один раз на місяць.

3.6. У разі неможливості головою скликати сесію Ради сесія скликається секретарем сільської ради.

 3.7.Сесія сільської ради повинна бути також скликана за пропозицією не менш як однієї третини депутатів від загального складу ради, виконавчого комітету сільської ради. Мотивовані пропозиції про скликання позачергової сесії ради, підписані ініціаторами, подаються сільському голові із зазначенням питань і з проектами документів, розгляд яких пропонується; при цьому підпис депутата не може бути відкликано.

 3.8.Рішення про скликання сесії Ради доводиться до відома депутатів не пізніш як за 10 днів до сесії, а у виняткових випадках - не пізніш як за день до сесії із зазначенням часу скликання, місця проведення та питань, які передбачається внести на розгляд Ради.

 3.9.Сесію сільської ради відкриває і веде сільський голова, а у випадках, передбачених Регламентом - секретар ради.

3.10.Сесія Ради є повноважною, якщо в її пленарному засіданні бере участь більше половини депутатів від загального складу Ради.

3.11.Пропозиції щодо питань на розгляд Ради можуть вноситися сільським головою, постійними комісіями, депутатами, виконавчим комітетом ради, загальними зборами громадян. Пропозиції щодо прийняття рішень, які відповідно до закону є регуляторними актами, вносяться з урахуванням вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» .

3.12.Не пізніш як на другій сесії затверджується Регламент роботи Ради, а також Положення про постійні комісії ради.

3.13. До прийняття Регламенту Ради чергового скликання застосовується Регламент Ради, що діяв у попередньому скликанні.

3.14.Протоколи сесій сільської ради, прийняті нею рішення підписуються особисто сільським головою, у разі його відсутності - секретарем сільської або депутатом Ради, який за дорученням депутатів головував на її засіданні.

 3.15.Сесії ради проводяться гласно. У разі необхідності Рада може прийняти рішення про проведення закритого пленарного засідання. Протоколи сесії Ради є відкритими та оприлюднюються і надаються на запит відповідно до «Закону України «Про доступ до публічної інформації».

 3.16. Перша сесія новообраної Ради скликається та проводить свою роботу у порядку, передбаченому цим Регламентом. На першій сесії для підготовки питань на розгляд другої сесії створюється робоча група із складу новообраних депутатів.

3.17.Позачергові сесії Ради скликаються у порядку, передбаченому Регламентом. У разі скликання сесії за пропозицією депутатів, мотивовані пропозиції про скликання позачергової сесії Ради, підписані ініціаторами, подаються сільському голові із зазначенням питань і з проєктами документів, розгляд яких пропонується; при цьому підпис депутата не може бути відкликано.

 3.18.Пропозиції щодо питань на розгляд сесій вносяться не пізніше як за 10 днів до відкриття сесії.

3.19.Проєкт порядку денного готується секретарем ради на основі проєктів рішень та інших документів, поданих сільським головою, постійними комісіями, депутатами, керівниками зацікавлених організацій і установ та викладається на офіційному сайті сільської ради не пізніше як за один день до засідання сесії.

3.20.До проєкту порядку денного чергової сесії регулярно включаються звіти органів, посадових осіб, які рада відповідно утворює, обирає, призначає чи затверджує, сільського голови, про виконання програм соціальноекономічного розвитку, бюджету, рішень із зазначених питань, а також здійснення виконкомом ради делегованих державою повноважень.

 3.21.Проєкт порядку денного сесії, сформований відповідно до встановлених вимог, обговорюється і затверджується в цілому радою більшістю голосів депутатів від їх загальної кількості.

3.22.Рішення про включення питання (подається проєктом рішення), до ще не затвердженого в цілому порядку денного сесії, приймається якщо за нього проголосувало не менше 1/3 депутатів від їх загальної кількості. Якщо за наслідками голосування питання до порядку денного сесії не включено, то воно вважається відхиленим. Рішення про виключення питання з уже затвердженого в цілому порядку денного приймається більшістю депутатів від загального складу Ради.

3.23.Рішення про розгляд питань, затвердженого в цілому порядку денного, в іншій послідовності чи мотивоване рішення про відкладення їх розгляду на наступну чергову сесію, приймається більшістю голосів депутатів від їх загальної кількості.

 3.24.На засідання можуть бути запрошені представники державних органів і органів місцевого самоврядування, громадських організацій, трудових колективів, преси, радіо, телебачення.

3.25. Сесії ради проводяться гласно. На засідання можуть бути запрошені представники державних органів і органів місцевого самоврядування, громадських організацій, трудових колективів, преси, радіо, телебачення. Головуючий інформує депутатів про склад і кількість запрошених на сесію. Для осіб, запрошених на сесію, відводяться окремі місця в залі засідань. Запрошені не мають права втручатися в роботу сесії, створювати тиск на депутатів, погрожувати, зобов'язані утримуватися від проявів схвалення чи осуду, дотримуватися порядку і виконувати розпорядження головуючого. Запрошена особа, яка допустила грубі порушення порядку, виявляє неповагу до головуючого, депутатів, не реагує на попередження і зауваження головуючого, за рішенням ради може бути випроваджена з залу.

3.26.За рішенням ради засідання сесій можуть бути закритими.

3.27.Сесія ради ведеться державною мовою.

3.28.Для доповідей на сесіях ради дається до 30 хвилин, для співдоповідей-до 15 хвилин, для виступів у дебатах, а також для заключного слова-до 7 хвилин, для повторних виступів, по кандидатурах, під час обговорення проектів рішень-до 3 хвилин, для виступів з процедурних питань, заяв, запитань, повідомлень та довідок-до 3 хвилин.

В окремих випадках головуючий може продовжити тривалість виступу за згодою ради.

Через кожні 2 години роботи сесії, якщо не обумовлено іншого, оголошується перерва на 20 хвилин.

Заяви про надання слова для виступу передаються головуючому в усній або письмовій формі.

Депутат може виступити з одного питання не більше двох разів. Секретар ради, голови постійних комісій мають право на виступ на загальних підставах.

3.29.В ході обговорення головуючий дає можливість депутатам висловлювати думку з питань порядку денного, не коментує їх виступи.

На вимогу депутата чи групи депутатів їх пропозиції в обов'язковому порядку ставляться на голосування.

3.30.Промовець не повинен використовувати в своєму виступі закликів до незаконних, насильницьких дій, грубих, некоректних висловів, має дотримуватись депутатської етики, з повагою ставитись до інших думок.

У разі порушення цих вимог, а також коли виступаючий відходить від обговорюваної теми, не дотримується регламенту, після попередження головуючого він може бути позбавлений слова.

Депутат не може брати слова без дозволу головуючого.

3.31.Перед припиненням обговорення головуючий інформує про кількість депутатів, які записалися до виступу, які виступили, а також тих, хто наполягає на виступі.

Питання про припинення обговорення вирішується голосуванням.

Депутати, які не змогли виступити, мають право на включення текстів своїх виступів до протоколу сесії.

 

1 2 3 4 5 6

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Апрель 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Друзі сайту
  • Сайт Аджамської ЗШ
  • Аджамка-Forever
  • Сайт Кіровоградської районної ради
  • Кіровоградська ОДА
  • Кіровоградська РДА
  • Корисні посилання

    invest invest invest invest
    Copyright MyCorp © 2024
    uCoz