Постійні комісії Аджамської сільської ради VIII скликання
- Постійна комісія з питань регламенту, законності, запобігання корупції, депутатської етики та забезпечення діяльності депутатів:
Голова постійної комісії – Ларіонова Олена Олександрівна - депутат від виборчого округу № 1.
Члени постійної комісії:
- Кукуленко Ольга Яківна - депутат від виборчого округу №3;
- Харченко Ольга Іванівна - депутат від виборчого округу №2.
- Постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально - економічного розвитку сіл громади:
Голова постійної комісії – Придибайло Сергій Миколайович – депутат від виборчого округу №2.
Члени постійної комісії:
- Городецька Віра Григорівна - депутат від виборчого округу № 6;
- Олійник Ольга Михайлівна - депутат від виборчого округу №1;
- Шаповалов Олександр Валентинович - депутат від виборчого округу №7;
- Ярошенко Ольга Петрівна - депутат від виборчого округу №5.
- Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, житлово - комунального господарства, будівництва, охорони навколишнього природного середовища та благоустрою населених пунктів:
Голова постійної комісії – Корнета Олександр Федорович - депутат від виборчого округу №5.
Члени постійної комісії:
- Лось Олена Леонідівна - депутат від виборчого округу №4;
- Тимченко Олександр Борисович - депутат від виборчого округу № 6;
- Ковальчук Юлія Миколаївна - депутат від виборчого округу №1;
- Кравцова Світлана Олександрівна - депутат від виборчого округу №7.
- Постійна комісія з питань освіти, культури, спорту і молоді, соціального захисту, охорони здоров’я, споживчого ринку, сфери послуг та захисту прав споживачів: Голова постійної комісії – Землянська Любов Юріївна - депутат від виборчого округу №6.
Члени постійної комісії:
- Компан Катерина Олександрівна - депутат від виборчого округу №1;
- Лошакова Олена Вікторівна - депутат від виборчого округу №2;
- Меркотан Вікторія Михайлівна - депутат від виборчого округу №3;
- Нагорний Вадим Олександрович- депутат від виборчого округу №5.
- Постійна комісія з питань прав людини, правопорядку, гласності та взаємодії з громадськими формуваннями та громадськими організаціями.
Голова постійної комісії –- Бабич Лариса Станіславівна депутат від виборчого округу №5.
Члени постійної комісії:
- Негода Ольга Іванівна - депутат від виборчого округу №2.
- Іваніна Наталія Дмитрівна - депутат від виборчого округу №4.
|