Понеділок, 08.03.2021, 05:26
Офіційний сайт Аджамської сільської ради
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 535
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Контактна інформація

(0522) 311-439
(0522) 311-388
27620 Кіровоградська обл.,
Кропивницький район, с. Аджамка, вул. Центральна, буд. 65
Головна » 2020 » Листопад » 28 » Депутати Аджамської сільської ради VIII скликання
02:17
Депутати Аджамської сільської ради VIII скликання

Депутати Аджамської сільської ради VIII скликання

Номер

округу

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Межі округу

Номер телефона

1.

Ковальчук Юлія Миколаївна

 

c.Веселівка (вул..Миру, вул..Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Садова, вул..Степова, вул..Фермерська, вул..Черняхвська, вул.Шефська, вул.Шкільна)

с.Зелений Гай (вул.Ветеранів, вул.Гагаріна, вул..Дачна, вул..Молодіжна, вул.Цибулівська)

тел.0993809531

1.

Олійник Ольга Михайлівна

 

c.Веселівка (вул..Миру, вул..Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Садова, вул..Степова, вул..Фермерська, вул..Черняхвська, вул.Шефська, вул.Шкільна)

с.Зелений Гай (вул.Ветеранів, вул.Гагаріна, вул..Дачна, вул..Молодіжна, вул.Цибулівська)

тел.0961551211

1.

Ларіонова Олена Олександрівна

 

c.Веселівка (вул..Миру, вул..Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Садова, вул..Степова, вул..Фермерська, вул..Черняхвська, вул.Шефська, вул.Шкільна)

с.Зелений Гай (вул.Ветеранів, вул.Гагаріна, вул..Дачна, вул..Молодіжна, вул.Цибулівська)

тел.0962935314

1.

Компан Катерина Олександрівна

 

c.Веселівка (вул..Миру, вул..Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Садова, вул..Степова, вул..Фермерська, вул..Черняхвська, вул.Шефська, вул.Шкільна)

с.Зелений Гай (вул.Ветеранів, вул.Гагаріна, вул..Дачна, вул..Молодіжна, вул.Цибулівська)

тел.0685333851

2.

Лошакова Олена Вікторівна

 

c.Аджамка (вул..Вишнева, вул.Гаївська, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Громова, вул.Затишна, вул.Калинова, вул.Колодязна, вул.Кропивницького, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Південна, вул..Сонячна, вул.Центральна(№1-19), вул.Шкільна, пров.Бригадний, пров.Заводський,провулок Малий, провулок Садовий,

провулок Святковий)

тел.0972349864

2.

Придибайло Сергій Миколайович

 

c.Аджамка (вул..Вишнева, вул.Гаївська, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Громова, вул.Затишна, вул.Калинова, вул.Колодязна, вул.Кропивницького, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Південна, вул..Сонячна, вул.Центральна(№1-19), вул.Шкільна, пров.Бригадний, пров.Заводський,провулок Малий, провулок Садовий,

провулок Святковий)

тел.0954714015

2.

Негода Ольга Іванівна

 

c.Аджамка (вул..Вишнева, вул.Гаївська, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Громова, вул.Затишна, вул.Калинова, вул.Колодязна, вул.Кропивницького, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Південна, вул..Сонячна, вул.Центральна(№1-19), вул.Шкільна, пров.Бригадний, пров.Заводський,провулок Малий, провулок Садовий,

провулок Святковий)

тел.0501925871

2

Харченко Ольга Іванівна

 

c.Аджамка (вул..Вишнева, вул.Гаївська, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Громова, вул.Затишна, вул.Калинова, вул.Колодязна, вул.Кропивницького, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Південна, вул..Сонячна, вул.Центральна(№1-19), вул.Шкільна, пров.Бригадний, пров.Заводський,провулок Малий, провулок Садовий,

провулок Святковий)

тел.0973918297

3

Бабич Лариса Станіславівна

 

c.Аджамка (вул..Виставочна, вул.Кар’єрна, вул.Кримська, вул.ЛесяУкраїнки, вул.Покровська(№1-67), вул.Привілля, вул.Садова, вул.Свободи, вул..Спортивна, вул.Урожайна)

тел.0993595265

3.

Меркотан Вікторія Михайлівна

 

c.Аджамка (вул..Виставочна, вул.Кар’єрна, вул.Кримська, вул.ЛесяУкраїнки, вул.Покровська(№1-67), вул.Привілля, вул.Садова, вул.Свободи, вул..Спортивна, вул.Урожайна)

тел.0997106939

3.

Кукуленко Ольга Яківна

 

c.Аджамка (вул..Виставочна, вул.Кар’єрна, вул.Кримська, вул.ЛесяУкраїнки, вул.Покровська(№1-67), вул.Привілля, вул.Садова, вул.Свободи, вул..Спортивна, вул.Урожайна)

тел.0958454715

4

Лось Олена Леонідівна

 

c.Аджамка  (вул.Фестивальна, вул.Центральна(№20-75), вул.Шевченка, вул.Щирого, вул.Першого Травня,

провулок Шкільний, тупік Олександрійський)

тел.0994857439

4.

Крикуненко Людмила Федорівна

 

c.Аджамка  (вул.Фестивальна, вул.Центральна(№20-75), вул.Шевченка, вул.Щирого, вул.Першого Травня,

провулок Шкільний, тупік Олександрійський)

тел.0994836730

4.

Іваніна Наталія Дмитрівна

 

c.Аджамка  (вул.Фестивальна, вул.Центральна(№20-75), вул.Шевченка, вул.Щирого, вул.Першого Травня,

провулок Шкільний, тупік Олександрійський)

тел.0993538798

5

Нагорний Вадим Олександрович

 

c.Аджамка (вул.Аджамська, вул.Линченка, вул.Овражна, вул.Покровська(№66-98), вул.Пятирічок, вул..Пушкіна, вул.Річна, вул.Сінна, вул.Ставкова, вул.8Березня, провулок Веселий, провулок Камяний, провулок Козацький, провулок Слуцького, провулок Червоноярський),

с.Привілля (вул.Лівобереежна, вул.Правобережна)

тел.0999021357

5.

Ярошенко Ольга Петрівна

 

c.Аджамка (вул.Аджамська, вул.Линченка, вул.Овражна, вул.Покровська(№66-98), вул.Пятирічок, вул..Пушкіна, вул.Річна, вул.Сінна, вул.Ставкова, вул.8Березня, провулок Веселий, провулок Камяний, провулок Козацький, провулок Слуцького, провулок Червоноярський),

с.Привілля (вул.Лівобереежна, вул.Правобережна)

тел.0671967670

5.

Корнета Олександр Федорович

 

c.Аджамка (вул.Аджамська, вул.Линченка, вул.Овражна, вул.Покровська(№66-98), вул.Пятирічок, вул..Пушкіна, вул.Річна, вул.Сінна, вул.Ставкова, вул.8Березня, провулок Веселий, провулок Камяний, провулок Козацький, провулок Слуцького, провулок Червоноярський),

с.Привілля (вул.Лівобереежна, вул.Правобережна)

тел.0994487634

6

Тимченко Олександр Борисович

 

c.ЧервонийЯр (вул.Гагаріна, вул.Мічурна, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Першотравнева, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Степова, вул..Центральна, вул..Шевченка, провулок Річний, провулок Ставковий, провулок Тракторний)

тел.0976324630

6.

Землянська Любов

Юріївна

 

c.ЧервонийЯр (вул.Гагаріна, вул.Мічурна, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Першотравнева, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Степова, вул..Центральна, вул..Шевченка, провулок Річний, провулок Ставковий, провулок Тракторний)

тел.0980116396

6.

Городецька Віра

Григорівна

 

c.ЧервонийЯр (вул.Гагаріна, вул.Мічурна, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Першотравнева, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Степова, вул..Центральна, вул..Шевченка, провулок Річний, провулок Ставковий, провулок Тракторний)

тел.0987879529

7

Кравцова Світлана Олександрівна

 

c.Медерове (вул.Залізнична, вул..Лісова) с.Молодецьке (вул.Молодіжна, вул.Набережна),

с.Нововолодимирівка (вул.ПершеТравня), с.Новоолександрівка (вул.Ватутіна, вул.Зарічна, вул.Степова)

тел.0983979433

7.

Шаповалов Олександр Валентинович

 

c.Медерове (вул.Залізнична, вул..Лісова) с.Молодецьке (вул.Молодіжна, вул.Набережна),

с.Нововолодимирівка (вул.ПершеТравня), с.Новоолександрівка (вул.Ватутіна, вул.Зарічна, вул.Степова)

тел.0968511046

 

Переглядів: 119 | Додав: zta | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Друзі сайту
  • Сайт Аджамської ЗШ
  • Аджамка-Forever
  • Сайт Кіровоградської районної ради
  • Кіровоградська ОДА
  • Кіровоградська РДА
  • Корисні посилання

    invest invest invest invest
    Copyright MyCorp © 2021