Воскресенье, 26.06.2022, 01:28
Офіційний сайт Аджамської сільської ради
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Guest | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Total of answers: 552
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Контактна інформація

(0522) 311-439
(0522) 311-388
27620 Кіровоградська обл.,
Кропивницький район, с. Аджамка, вул. Центральна, буд. 65

 

УКРАЇНА

АДЖАМСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КРОПИВНИЦЬКОГО   РАЙОНУ     КІРОВОГРАДСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ ТРЕТЯ  СЕСІЯ   СЬОМОГО   СКЛИКАНЯ

                                                                              

  Р І Ш Е Н Н Я

 

        від  28 травня  2020 року                                                                                         №  1133

 

с.Аджамка

 

Про встановлення

єдиного податку на території

Аджамської сільської ради

 

       Керуючись статтями 143,144 Конституції України та ст.26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні » , згідно до ст.ст.7,10,12,293 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 р.№ 2755-VІ із змінами і доповненнями, Закону України « Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності ».

       Заслухавши та розглянувши пропозиції постійної комісії з питань бюджету, фінансової та інвестиційної політики, з метою наповнення дохідної частини сільського бюджету для виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку ,сільська  рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.Встановити з 1 січня 2021 року на території Аджамської  сільської ради єдиний податок для суб’єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування.

 

 2. Платники податку

2.1. Платниками податку на території Аджамської  сільської ради є юридичні особи та фізичні особи - підприємці з податковою адресою у межах Аджамської  сільської ради, які відповідають вимогам спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності, і які при цьому  самостійно обрали даний спосіб оподаткування доходів.                                 

2.2. Суб'єкти господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності визначені передбачені п.291.4 ст.291 Податкового кодексу України.

 2.3. Види діяльності, які не можуть здійснювати платники єдиного податку передбачені пп.291.5.1 п. 291.5 ст.291 Податкового кодексу України.

3.Об'єкт оподаткування

Об’єктом оподаткування є дохід платника єдиного податку.

1). для фізичної особи - підприємця  –  дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі, матеріальній або нематеріальній формі, до якого включається  сума кредиторської заборгованості, за якою минув строк позовної давності, та вартість безоплатно отриманих протягом звітного періоду товарів ( робіт, послуг).При цьому до доходу  не включаються отримані пасивні доходи у вигляді процентів, дивідендів, роялті, страхові виплати і відшкодування, а також доходи, отримані  від продажу рухомого та нерухомого майна, яке належить на праві власності фізичній особі та використовується в її господарській діяльності

2) для юридичної особи –  будь-який дохід, включаючи дохід  представництв, філій, відділень  такої юридичної особи, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі, матеріальній або нематеріальній формі, до якого включається  сума кредиторської заборгованості, за якою минув строк позовної давності, та вартість безоплатно отриманих протягом звітного періоду товарів ( робіт, послуг).

Датою отримання доходу є дата надходження коштів на поточний рахунок ( у касу) платника єдиного податку, дата списання кредиторської заборгованості, за якою минув строк позовної давності, та вартість безоплатно  отриманих протягом звітного періоду товарів ( робіт, послуг).

 4. База оподаткування                                                                                                                                            

 4.1.Для юридичних осіб – платників єдиного податку та для фізичних осіб - платників єдиного податку, які відносяться до 3 групи,  базою оподаткування є дохід від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг).Дохід визначається на підставі даних обліку, який ведеться відповідно до вимог Податкового кодексу.

  4.2.Для фізичних осіб 1 та 2 груп  база оподаткування носить фіксований характер і не залежить від суми одержаної виручки.

 5.Ставки єдиного податку

   5.1.  Ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі - прожитковий мінімум), другої групи - у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі- мінімальна заробітна плата).

5.2. Встановити ставки єдиного податку для фізичних осіб - підприємців, які здійснюють господарську діяльність, для всіх видів господарської діяльності, з розрахунку на календарний місяць:

   1) для першої групи платників єдиного податку - затвердити ставку у розмірі 10
відсотків розміру прожиткового мінімуму;

   2) для другої групи платників єдиного податку - затвердити ставку у розмірі  10 відсотків розміру мінімальної заробітної плати.

 

 6. Порядок обчислення податку

                                                                                                                

 6.1. Суб’єктами підприємницької діяльності – фізичними особами, які відносяться до першої і другої групи платників податку, єдиний податок сплачується за ставками , встановленими сільською радою.

 6.2. У разі здійснення платниками єдиного податку першої і другої групи кількох видів господарської діяльності застосовується максимальний розмір ставки єдиного податку, встановлених для таких видів господарської діяльності.

 6.3. Платники єдиного податку першої і другої групи, які не є платниками податку на додану вартість, зобов’язані вести книгу обліку доходів шляхом щоденного, за підсумками робочого дня, відображення отриманих доходів.

 6.4. Платники єдиного податку першої групи, які в календарному кварталі перевищили обсяг доходу, визначений для таких платників, які передбачені п.291.4 ст.291 Податкового кодексу України, з наступного календарного кварталу за заявою переходять на застосування ставки єдиного податку, визначеної для платників єдиного податку другої або третьої групи, або відмовляються від застосування спрощеної системи оподаткування.

Заява подається не пізніше 20 числа місяця, наступного за календарним кварталом, у якому допущено перевищення обсягу доходу.

 6.5. платники єдиного податку другої групи, які перевищили у податковому ( звідному ) періоді обсяг доходу, визначений для таких платників  у п.291.4 ст.291 Податкового кодексу України, в наступному податковому ( звітному ) кварталі за заявою переходять на застосування ставки єдиного податку, визначеної для платників єдиного податку третьої групи, або відмовляються від застосування спрощеної системи оподаткування.

Заява подається не пізніше 20 числа місяця, наступного за календарним кварталом, у якому допущено перевищення обсягу доходу.

 

7. Податковий (звітний) період

7.1. Податковим (звітним) періодом на 2021 рік для платників єдиного податку першої та другої груп передбачено ст.294 Податкового кодексу України.  

 

8. Порядок нарахування та строки сплати єдиного податку

8.1.  Порядок нарахування та строки сплати єдиного податку першої та другої груп визначаються відповідно до статті 295 Податкового кодуксу України.

 

9. Строк та порядок подання звітності про обчислення і сплату податку

9.1. .Ведення обліку і складення звітності платниками єдиного податку визначаються відповідно до статті 296 Податкового кодексу України.

9.2. Особливості нарахування, сплати та подання звітності з окремих податків і зборів платниками єдиного податку проводяться відповідно до статті 297 Податкового кодексу України.

10. Доручити  голові сільської ради Зайченко Т.А. оприлюднити відповідно до вимог законодавства.

11. Дане рішення набуває чинності з 1 січня 2021 року.

12. Рішення Аджамської сільської ради двадцять дев’ятої сесії сьомого скликання від 21 червня 2019 року №844 «Про встановлення єдиного податку на території Аджамської сільської ради на 2020 рік» визнати таким, що втрачає чинність з 01.01.2021 року.

13. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову Зайченко Т.А.

 

 

       Сільська  голова                                          Т.  Зайченко                

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Июнь 2022  »
ВсПнВтСрЧтПтСб
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Друзі сайту
 • Сайт Аджамської ЗШ
 • Аджамка-Forever
 • Сайт Кіровоградської районної ради
 • Кіровоградська ОДА
 • Кіровоградська РДА
 • Корисні посилання

  invest invest invest invest
  Copyright MyCorp © 2022
  uCoz