Понеділок, 08.03.2021, 05:09
Офіційний сайт Аджамської сільської ради
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 535
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Контактна інформація

(0522) 311-439
(0522) 311-388
27620 Кіровоградська обл.,
Кропивницький район, с. Аджамка, вул. Центральна, буд. 65

VII.Староста

1. Староста затверджується Радою на строк її повноважень за пропозицією Аджамського сільського голови.

2. Правовий статус старости визначається Конституцією України, законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», іншими актами законодавства України,  рішеннями Аджамської сільської об’єднаної територіальної громади та цим Положенням.

3. Староста є членом виконавчого комітету Аджамської сільської ради за посадою і працює в ньому на постійній основі.

4. Староста не може суміщати свою службову діяльність з іншою посадою, у тому числі на громадських засадах, займатися іншою оплачуваною (крім випадків, визначених чинним законодавством) або підприємницькою діяльністю.

5. На старосту поширюються обмеження визначені Законом України «Про запобігання корупції».

6. Порядок організації роботи старости визначається Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», іншими законами, а також цим Положенням.

7. Староста бере участь у пленарних засіданнях ради, участь у засіданнях постійних комісій, має інші права та повноваження, визначені законодавством.

8. Староста має гарантоване право виступу на пленарних засіданнях та засіданнях постійних комісій ради з правом дорадчого голосу.

9. При здійсненні наданих повноважень староста є підзвітним, підконтрольним і відповідальним перед жителями сіл (села), інтереси яких він представляє. Староста є відповідальним перед сільською радою.

10. Староста не рідше одного разу на рік звітує про свою роботу перед жителями відповідних сіл (села) на відкритій зустрічі з громадянами. На вимогу не менше половини депутатів сільської ради староста інформує Раду про свою роботу.

11. Порядок організації роботи старости визначається Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та іншими законами, а також Положенням про старосту, затвердженим сільською радою.

 

 VIII. ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ  РАДИ

1.Виконавчим органом ради є виконавчий комітет, який утворюється радою на строк її повноважень. Після закінчення повноважень ради, сільського голови її виконавчий комітет здійснює свої повноваження до сформування нового складу виконавчого комітету.

2.Кількісний склад виконавчого комітету визначається радою. Персональний склад виконавчого комітету ради затверджується радою за пропозицією сільського голови.

3.Виконавчий комітет ради утворюється у складі відповідно сільського голови, заступника /заступників/ сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючого справами /секретаря/ виконавчого комітету, а також керівників відділів, управлінь та інших виконавчих органів ради, інших осіб.

4.До складу виконавчого комітету сільської ради входить також за посадою секретар ради.

5.Очолює виконавчий комітет сільської ради сільський голова.

6.Особи, які входять до складу виконавчого комітету, крім тих, хто працює у виконавчих органах ради на постійній основі, на час засідань виконавчого комітету, а також для здійснення повноважень в інших випадках звільняються від виконання виробничих або службових обов`язків з відшкодуванням середнього заробітку за основним місцем роботи та інших витрат, пов`язаних з виконанням обов`язків члена виконавчого комітету, за рахунок коштів відповідного бюджету.

7.На осіб, які входять до складу виконавчого комітету ради і працюють у ньому на постійній основі, поширюються вимоги щодо обмеження сумісності їх діяльності з іншою роботою /діяльністю/, встановлені Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» для сільського голови.

8.Виконавчий комітет ради є підзвітним і підконтрольним раді, з питань здійснення ним повноважень органів виконавчої влади - також підконтрольним відповідним органам виконавчої влади.

9.До складу виконавчого комітету ради не можуть входити депутати ради, крім секретаря ради.

10.Виконавчий комітет ради організує свою діяльність у відповідності з регламентом роботи виконкому.

IX. Дострокове припиненнЯ повноважень ради

1.Повноваження ради достроково можуть бути припинені у випадках:

1.1.якщо рада прийняла рішення з порушенням Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», інших Законів, прав і свобод громадян, ігноруючи при цьому вимоги компетентних органів про приведення цих рішень у відповідність із Законом;

1.2.якщо сесії ради не проводяться без поважних причин у строки, встановлені Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», або рада не вирішує питань, віднесених до її відання.

2.Повноваження ради за наявності підстав, передбачених п.1. та в інших випадках можуть бути припинені достроково за рішенням місцевого референдуму. Порядок проведення місцевого референдуму щодо дострокового припинення повноважень ради визначається законом про місцеві референдуми.

3.Питання про дострокове припинення повноважень ради за рішенням місцевого референдуму може бути порушене сільським головою, а також не менш як однією десятою частиною громадян, що проживають на відповідній території і мають право голосу.

4.За наявності підстав, передбачених п.1., рішення суду про визнання актів ради незаконними, висновків відповідного комітету Верховної Ради України, Верховна Рада України може призначати позачергові вибори ради. Питання про призначення Верховною Радою України позачергових виборів сільської ради може порушуватись перед Верховною Радою України сільським головою.

5.Порядок проведення позачергових виборів рад визначається Законом України про вибори.

6.Рада, повноваження якої достроково припинено за рішенням місцевого референдуму, а також рада, щодо якої Верховна Рада України прийняла рішення про проведення позачергових виборів, продовжує діяти до обрання нового складу ради.

 

1 2 3 4 5 6

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Друзі сайту
  • Сайт Аджамської ЗШ
  • Аджамка-Forever
  • Сайт Кіровоградської районної ради
  • Кіровоградська ОДА
  • Кіровоградська РДА
  • Корисні посилання

    invest invest invest invest
    Copyright MyCorp © 2021